Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.oktobris  


Kādam, Tavuprāt, jābūt Vidzemes reģiona radio?

Radio Valmiera iesniegusi pieteikumu Nacionālajā Radio un Televīzijas padomes konkursā par atļauju raidīt visā Vidzemē un izvietot raidītājus Limbažos, Valmierā, Valkā, Gulbenē, Cēsīs, Cesvainē un Balvos. Tas sniegtu iespēju Radio Valmiera attīstīties, paplašināt apraides teritoriju un pilnveidot pašreizējo programmu. Ja Radio Valmiera iegūs apraides atļauju, tiks mainīts nosaukumu uz Radio Vidzeme.

Tā kā Radio Valmiera par vienu no saviem galvenajiem darbības mērķiem izvirza Valmieras un Vidzemes iedzīvotāju informēšanu par notikumiem reģionā, aicinām Jūs aizpildīt šo anketu un izteikt savu viedokli, ko Jūs vēlētos dzirdēt Vidzemes reģiona radio.

Apzināmies, ka mūsdienās laika mums allaž ir par maz, bet šīs anketas aizpildīšana aizņems tikai 5 minūtes, toties ieguvums būs tieši tāds Vidzemes radio, kādu to vēlaties redzēt Jūs!


http://jotform.com/form/83010854201

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv