Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.oktobris  


Ģimenes centrs „Mūsu nākotne” piedāvā palīdzēt

 

Ģimenes centrs „Mūsu nākotne”, darbojas kopš 2007. gada maija. Tās mērķis ir palīdzēt maznodrošinātiem cilvēkiem un ģimenēm. Organizācijas galvenais uzdevums ir veicināt dažādo sociālo slāņu integrāciju un kristīgo vērtību nostiprināšana sabiedrībā.

 

Ģimenes centrā „Mūsu nākotne” var  griezties maznodrošinātie iedzīvotāji, kam nepieciešams apģērbs, siltas pusdienas, mājas vizītes apmeklējums vai bērnu pieskatīšana.

 

Ģimenes centrs ik  pirmdienu, otrdienu, ceturtdienu un piektdienu no 14.00- 15.00 Palasta ielā 20-6, Cēsīs, aicina trūcīgos iedzīvotājus saņemt siltu zupu. Viena porcijas cena tikai 0.10 Ls. Tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespējams samaksāt par pusdienām, organizācija ir nākusi pretī un piedāvā iespēju atstrādāt ( palīdzot uzkopšanā).

„Vēlamies palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem patiešām klājas grūti” atzīst biedrības priekšsēdētāja Svetlana Gurska. Biedrība no janvāra līdz oktobrim jau izsniegusi 1960 porcijas.

 

Biedrībā pret nelieliem ziedojumiem ir arī iespēja saņemt lietotus apģērbus. Apģērbus var saņemt jebkurš iedzīvotājs, kam ir nepieciešamība pēc šīs palīdzības.

 

Kopš 1. septembra biedrībā darbojas bērnu pieskatīšanas grupiņa bērniem no 1,5 gadu vecuma. Mazuļus pieskata, un ar viņiem nodarbojas pedagogs ar speciālo augstāko izglītību- Jolanta. Grupiņa. Bērnu pieskatīšanas grupiņa darbojas Palasta ielā 20-6, Cēsīs. Bērniņus var vest uz dažām stundām, vai atstāt uz visu dienu. Maksa par stundu 0,70 Ls, bet par maksu ir iespējams vienoties. Pieteikšanās pa telefonu 27073590 darba dienās.

 

Bērnu rotaļu rīti -  „Rotaļas nav tikai izklaidei. Rotaļas veicina fizisko sagatavotību, darbu komandās, noņem stresu. Tas ir labs veids, kā vecākiem satuvināties ar bērniem, veidot ciešākas saites un savstarpēju sapratni” atzīst biedrības priekšsēdētāja Svetlana Gurska.

 Bērnu rotaļu laikā, vecākiem ir iespēja noklausīties lekcijas par ģimeni un bērnu audzināšanu, kā arī saņemt individuālus padomus.Pārējā laikā konsultācijas ir iespējams saņemt piesakoties pa telefonu - Svetlana (krievu val.) 28346256, Gunta ( latviešu val.) 29800956.

Lekciju gatavošanai tiek izmantoti materiāli no organizācijām - „Defend de family”, „ Sargi uz mūriem” un „Asociācija „Ģimene”.  Padoma došana tiek veikta pēc kristīgā psiholoģijas pamat kursa „Inside” programmas.

 

Biedrība organizē Mājas vizītes -  reizi nedēļā tiek aprūpēti slimnieki, kuri paši nespēj pārvietoties. Mājas vizītes ietver gan praktisko palīdzību ikdienā (pavadīšanu pastaigās, telpu uzkopšanu), gan arī psiholoģisko palīdzību, palīdzot slimniekiem atveseļoties ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā un garīgā plāksnē kļūt garīgi veseliem, iepazīstinot un iedzīvinot viņos Dieva vēsti par mīlestību. Iespēju robežās tiek organizētas ekskursijas.

 

Lai palīdzētu iedzīvotājiem, kuriem tiešām palīdzība ir nepieciešama, biedrība aicina iedzīvotājus un organizācijas ziedot pārtiku, drēbes un naudu.

Rekvizīti ziedojumiem: Biedrība Ģimenes centrs „Mūsu nākotne”, reģistrācijas  numurs:  40008115096, adrese: Palasta ielā 20-6,Cēsīs,  konts PAREX bankā LV57 PARX 0005 8281 2000 1.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv