Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 28.oktobris  


Aicina uz ideju Talku par Cēsu pilsētas svētkiem!

Pilsētas svētki notiek tad, kad ikviens cēsnieks jūt gaidīšanas un piedalīšanās prieku. Ir vēl daudz nesadzirdētu un nerealizētu ideju, kuras varētu īstenos Cēsu pilsētas svētkos 2011.

 

Tāpēc Cēsu jaunieši, vecāki un pensionāri, lielāki vai mazāki uzņēmēji, sabiedriskie aktīvisti, mākslas un kultūras cilvēki, sportisti un vienkārši labi cilvēki, tiek aicināti piedalīties Cēsu pilsētas svētku 2011 Ideju talkā 4.novembrī plkst.17:30 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas telpās, 1.stāvā (Lielā Katrīnas iela 2, pie Rožu laukuma).

 

ideju talka tiek organizēta ar mērķi, iesaistot cēsniekus, meklēt neparastas idejas nākamajiem pilsētas svētkiem, palīdzēt māksliniekiem atrast netradicionālas telpas savām aktivitātēm, uzņēmējiem – rast jaunus impulsus savas darbības attīstīšanai, pensionāriem – justies vajadzīgiem un novērtētiem, skolēniem – dot iespēju apliecināt sevi. Ikvienam līdzdarboties un svinēt savus svētkus labāk kā jebkad!

 

Viena no pasākuma iniciatorēm, Cēsu Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa uzsver, ka pilsētas svētkos redzamo kopības sajūtu var vairot un stiprināt ar kopīgiem, labiem un mērķtiecīgiem darbiem, un pilsētas svētku būtība ir ne tikai „pilsēta pilsētniekiem”, bet arī „pilsētnieki pilsētai”. „Kad esam priecīgi un pacilāti, gribam darīt labu. Kad darām labu, esam priecīgi un pacilāti. Laiks prieka enerģiju ieguldīt konkrētos darbos un vairot prieku ikvienā darbojoties. Mēs, pilsētas svētku ilggadīgie organizatori, esam pārliecināti, ka pilsētas svētki ir kas vairāk par kopīgu prieku. Ka pilsētas svētkos redzamo kopības sajūtu var vairot un stiprināt ar kopīgiem, labiem un mērķtiecīgiem darbiem,” par svētku veiksmīgu koncepcijas veidošanu saka Cēsu Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa.

 

ideju Talka ir pasākumu kustība, kas aicina sadarboties un radīt pārmaiņas pašu spēkiem. Vairāk par Ideju talku www.idejutalka.lv

 

Pasākumu rīko un atbalsta Cēsu novada pašvaldība, pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Vidzemes Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs. Ideju talka tiek organizēta īstenojot projektu “Vidzemes Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs”, kuru līdzfinansē EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenti. Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv