Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 28.novembris  


Aicinām uzzināt par ozona slānim draudzīgo skolu!

2005.gada 25. novembris

Aicinām uzzināt par ozona slānim draudzīgo skolu!


Š. g. 2. decembrī Vides ministrijā notiks seminārs “Uzzini par ozona slānim draudzīgo skolu!”, kura laikā prezentēs kampaņu „Ozona slānim draudzīga skola” un ar ieinteresētajām pusēm pārrunās kampaņas saturā veicamās izmaiņas, lai tā pēc iespējas labāk atbilstu skolu un sabiedrības vajadzībām.

„Ozona slānim draudzīga skola” ir interaktīva un vispusīga kampaņa, kas vēlas pievērst skolotāju un skolēnu uzmanību ozona slāņa aizsardzības pastāvīgajam nozīmīgumam un veicināt ar ozona slāņa aizsardzību saistīto tematu atraktīvu un pilnvērtīgu apgūšanu. Kampaņas aktivitātes galvenokārt ir vērstas uz to, lai:
-    apkopotu būtiskāko ar ozona slāņa aizsardzību saistīto informāciju;
-    nodemonstrētu ozona īpašības un ozona slāņa spēku;
-    sarūpētu mācību palīglīdzekļus ar ozonu un ozona slāni saistīto jautājumu pasniegšanai;
-    rosinātu pārdomāt ozona slāņa trauslumu un aizsardzības nozīmīgumu;
-    atbalstītu ar ozona slāņa aizsardzību saistītos jautājumu padziļinātu apguvi;
-    atgādinātu par pasākumiem, kas veicami sevis aizsargāšanai pret saules kaitīgo ultravioleto starojumu.

Sākot ar š.g. 2. decembri kampaņā „Ozona slānim draudzīga skola” varēs iesaistīties jebkura Latvijas pamatskola vai vidusskola. Kampaņā iekļautās aktivitātes būs orientētas galvenokārt uz ķīmijas, fizikas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabas zinību, veselības mācības u.c. skolotājiem, kā arī 2.-5. klases, 6.-9. klases un 10.-12. klases skolēniem. Dalība kampaņā ir bez maksas.

Kampaņa „Ozona slānim draudzīga skola” tiks īstenota 02.01.2006. – 01.06.2006 un sadarbībā ar Vides ministriju to organizē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra UNEP/GEF projekta „Institucionālā stiprināšana Monreālas protokola īstenošanai Latvijā” ietvaros.

„Uzzini par ozona slānim draudzīgo skolu!” ir kampaņas „Ozona slānim draudzīga skola” ievadseminārs, kura laikā interesentiem būs iespēja uzzināt par kampaņas galvenajām aktivitātēm, kā arī noskatīties dažus no kampaņā izmantojamiem video materiāliem un speciālās ozona īpašību un ozona slāņa spēka demonstrācijas. Diskusiju laikā tiks izstrādāti priekšlikumi kampaņas pilnveidošanai un piemērošanai skolu vajadzībām.

Papildu informācija un pieteikšanās semināram līdz 29. novembrim plkst.17:00 sazinoties ar Dagniju Vibuli (tālr. 7032029, Fakss: 7145154; e-pasts: dagnija.vibule@lvgma.gov.lv).

 Ilze Brakmane
Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 7026418 / 9414078
E-pasts: prese@vidm.gov.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv