Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.novembris  


Cēsu domes Transporta komisija apstiprina sākotnējo vecpilsētas transporta kustības shēmas projektu

27.novembra Cēsu domes Transporta komisijas sēdē apstiprināja sākotnēji izstrādāto Cēsu vecpilsētas transporta kustības shēmas projektu, kas paredz, ka transporta kustības shēma no divu loku sistēmas, bez iespējas caurbraukt vecpilsētu pa Rīgas ielu tiks mainīta uz vienu esošo loku un otru samazinātu loku ar iespēju piebraukt pie Sv.Jāņa baznīcas un iespēju caurbraukt vecpilsētu pa Rīgas ielu.

 

Cēsu vecpilsētas transporta kustības shēmas projekts Cēsu pilsētas domes Transporta komisijas darba kārtībā nonācis jau otro reizi, pirmajā tā izskatīšanas reizē domes sēdē, uz kuru bija uzaicināti arī vecpilsētas iedzīvotāji un uzņēmēji, izraisījās diskusijas par iespējamo Baznīcas ielas slēgšanu transporta kustībai. Domes sēdē nolemts priekšlikumu atkārtoti izskatīt.

 

Komisija secinājusi, ka, lai nemulsinātu autovadītājus, vislabāk būtu apstiprināt sākotnējo shēmas projektu. Projekts galīgai apstiprināšanai tiks virzīts uz nākamo Cēsu pilsētas domes sēdi 4.decembrī.

 

Lai ierobežotu transporta kustības ātrumu, pirms Rožu un Līvu laukuma uz Rīgas ielas tiek paredzēti laukakmens bruģī izlikti ātrumu ierobežojošie vaļņi. Tāds pats valnis paredzēts arī uz Lielās Katrīnas ielas pirms Rožu laukuma. Plānots, ka lielākā daļa vecpilsētas ielu saglabās vienvirziena ielas statusu.

 

Transporta kustības shēmu iespējams aplūkot šeit.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere, Cēsu pilsētas domes Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386, e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv, www.cesis.lv sadarbībā ar Kristīni Meisteri, LETA.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv