Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.novembris  


Seminārs uzņēmējiem – „ Ir sarunas, ir rezultāts.”

 

Cienījamie uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītāji!

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina darba devējus pilnveidot sociālā dialoga prasmes. Sadarbībā ar SIA „Komin” atsākam semināru ciklu „Ir sarunas, ir rezultāts – 2”

Semināri ir orientēti uz praktisku darbību dalībnieku saskarsmes prasmju pilnveidošanai, lai veiksmīgāk vadītu sarunas un pārrunas organizācijās un risinātu konfliktsituācijas. Seminārā aplūkotās tēmas palīdzēs risināt jautājumus, kas saistīti ar darba kvalitātes uzlabošanu uzņēmumos, veicinās darba devēju un darba ņēmēju savstarpējo dialogu dažādos problēmu jautājumos un nestandarta situācijās, kā arī sniegs noderīgu informāciju uzņēmumiem par sadarbību ar pašvaldībām un valsts institūcijām. Kopš 2009. gada nogales iespēju piedalīties šajos semināros jau izmantojuši vairāk nekā 400 darba devēji un darba devēju organizāciju pārstāvji visos Latvijas reģionos. Semināros aicinām piedalīties uzņēmumu un darba devēju organizāciju vadītājus, kā arī pašvaldību pārstāvjus.

  Cēsīs seminārs notiks ceturtdien 1.decembrī.

Semināru vada Edgars Korčagins, jurists, darba tiesību speciālists, Labklājības

ministrijas Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors un Antra Sloka, psiholoģe, psihoterapeite,

Pieteikties semināriem varat mājas lapā www.komin.lv, aizpildot elektronisku anketu

vai LDDK reģionālajos sociālā dialoga centros:

Vidzemes reģions - Jolanta Vjakse – Cēsīs, Raunas ielā 4- 310.kab., tālr. 64127906, jolanta@lddk.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv