Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.novembris  


7.decembrī atraktīvs mūzikls visai ģimenei “Viens pats Ziemassvētkos”

7. decembrī pl. 13:00 CATA Kultūras namā atraktīvs mūzikls visai ģimenei ar populāru dziedātāju, aktieru un Latvijas talantīgāko bērnu piedalīšanos “Viens pats Ziemassvētkos”.

 

Izrāde veidota, kā aizkustinošs stāsts Ziemassvētku laikam ar kaskadieru trikiem un īpaši veidotu video materiālu. Sižetā izmantots Ērika Kestnera darbs “Divas Lotiņās”un filma „Viens pats mājās“. Šajos Ziemassvētkos izrādei tiek piemeklēti īpaši tērpi un skatuves noformējums, jo izrādes varoņi ir citplanētieši. Bet arī viņiem tāpat kā mums ir sirds un vēlme būt laimīgiem savā ģimenē. Uz skatuves bērniem kā pārsteigums parādīsies IROBOTS.

 

 „ ... ja mazs zēns mājās paliek viens pats, tad noteikti kaut kas notiks, īpaši Ziemassvētku laikā! Un tā astoņgadīgais Tomass Ziemassvētkos paliek mājās viens, jo viņa tēva lidojošais šķīvītis aizkavējas. Zēna tēvs ir turīgs, diemžēl reti sastopams mājās. Tomass iepazīstas ar meiteni Patrīciju, kuras ģimene ir trūcīga, nenojaušot, ka tā ir viņa māsa. Bandīti no melnās planētas, uzzinājuši, ka mazais Tomass mājās ir viens pats, nolemj ielauzties pie viņa, lai atņemtu Tomasa tēva radīto jauno datorsistēmu. Te Tomasam palīgā dodas Patrīcijas ar saviem draugiem un visi kopā iesaistās cīņā ar ļaunajiem un nepārāk attapīgajiem bandītiem. 

 

Stāstu īpaši aizkustinošu dara bērnu sapņu piepildīšanās par ģimenes atkalapvienošanos. „Jaunais teātris“ bērniem veidojis tādas izrādes kā  pirmā bērnu rokopera Arēnā Rīga „Olivers“,“Blumkvists - meistardetektīvs“, „Robins Huds“, „Trīs siventiņi un Cūkmens“, „Mūsdienu pasaka par Pelnrušķīti“, „Viens pats Ziemassvētkos 2 un 3“ u.c.

 

Lomās: māmiņa – Olga Rajecka, tēvs – Dainis Porgants, pārdevēja – Indra Burkovska, policists – Nikolajs Puzikovs, bandīti ir šova „Dejo nost!“ uzvarētāji – Deniss Tumakovs Sarmīte Prule un kaskadieris Andrejs Turanovs. Galveno varoni atveidos  deviņgadīgais Raivo Jānis Johansons no „Rīgas akmentiņim“, viņa māsiņu atveidos Betija Bedikere abi jaunie dziedātāji ir ļoti talantīgi gan aktierspēlē gan muzikalitātes ziņā. Pārējās bērnu lomas izpildīs Latvijas Radio konkursa „Jaunās zvaigznes“ laureāti.

 

Mūzikla „Viens pats Ziemassvētkos“ idejas un dziesmu autore ir Laila Ilze Purmaliete. Libreta autore – Ilze Trumpe. Horeogrāfe – Inga Krasovska, Tērpu māksliniece – Danuta Ābele. Režisors - Juris Rijnieks.

 

Biļetes cena: 5, 4, 3

Iegāde: biļešu Paradīzes kasēs un AS CATA( tel.64107818)

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv