Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 9.decembris   Vārda dienu svin: Sarmīte, Tabita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.decembris  


Sanākam kopā, lai pateiktos viens otram

Šī gada nogalē, Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” pulcējās visas sociālajā jomā darbojošās nevalstiskās organizācijas, lai atskatītos uz paveikto un nedaudz ieskatītos nākotnē.

 

„Esam ļoti gandarīti par to, ka pirmssvētku laikā esam satikušies, lai viens otram pateiktu mīļus vārdus un pasniegtu dāvaniņas. Pateicībā par sniegto atbalstu mūsu organizācijas veiksmīgai darbībai 2009.gadā vēlam, svecīšu mirdzumā, Ziemassvētku baltajās minūtēs, dvēselē spēku krāt, ar veiksmīgiem darbiem un cerīgām domām dzīvot jaunajā gadā”,

pasakās Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku Cēsu nodaļas biedrības valdes priekšsēdētāja Raita Randere.

 

Cēsu pilsētā aktīvi, sociālajā jomā darbojās 13 nevalstiskās organizācijas, kuras ikdienā palīdz dažādām sociāli mazaizsargātām iedzīvotāju grupām. Kopš 2008.gada organizācijas ir piedalījušās vairākos Aģentūras izsludinātajos projektu konkursos un iegūstot atbalstu realizējušas daudzus projektus. Pēdējo gadu laikā organizācijas biedrības biedriem sniegušas humāno palīdzību, organizējušas apmācības, veicinājušas veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanu, devušās pieredzes apmaiņas braucienos.

 

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone    
Cēsu pašvaldības aģentūras
"Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūra"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t.  +37164127749 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv