Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.decembris  


Pastiprināts pašvaldības policijas patruļdienests

Valdis Sviķis

Cēsu pašvaldības policijas priekšnieks

 

   Novada domes sēdē 17.decembrī deputāti apstiprināja izmaiņas pašvaldības policijas amata vienību sarakstā. Nolemts atteikties no Administratīvās uzraudzības nodaļas priekšnieka un inspektora par pašvaldības saistošo noteikumu izpildi amatiem. Savukārt patruļdienests tiek papildināts. Ja līdz šim par kārtību ielās rūpējās astoņi policisti, tad tagad to darīs desmit patruļnieki.

  Pārmaiņām pašvaldības policijas štatu sarakstā ir viens mērķis – lielākos spēkus koncentrēt drošības un kārtības uzturēšanai ielās. Tagad nedēļas nogalēs un svētku brīvdienās varēsim nodrošināt divu pašvaldības policijas ekipāžu dežūrēšanu novadā. Lai nav tā, ka patruļa aizbrauc uz Vaives pagastu, bet pilsētā vairs nepaliek neviens policists, kas operatīvi novērst pārkāpumus.

  Šīs pārmaiņas akcentē to, galvenais pašvaldības policijas uzdevums ir gādāt par drošību ielās, taču pildīsim arī pārējās mums uzticētās funkcijas, tostarp sekosim lai tiek pildīti  saistošie noteikumi.    Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv