Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.decembris  


Vaives pusgads Cēsu novadā

Valda Zaļaiskalna

Vaives pagasta pārvaldes vadītāja

 

Pagājis pusgads kopš Vaives pagasts ir Cēsu novada sastāvā. Domāju, mūsu iedzīvotāji krasas pārmaiņas vai sarežģījumus nav izjutuši, jo visi pašvaldības pakalpojumi tāpat kā iepriekš ir pieejami ierastajā vietā pagasta pārvaldē „Kaķukrogā”.  Daļa vaivēniešu, kas ikdienā regulāri brauc uz Cēsīm, jau ir apguvuši to, ka visu nepieciešamo viņi var uzzināt un saņemt arī pilsētā.

  Darbiniekiem šis bija mācību laiks. Apguvām Cēsu kolēģu pieredzi, darba metodes un iepazinām viens otru. Kolēģi ir atsaucīgi, saprotamies labi un nav bijis tā, ka par kādu jautājumu nespētu vienoties.

  Lielākas un pie tam pozitīvas pārmaiņas izjutīsim nākošajā gadā. Cēsu novada realizētā pašvaldības ēku energoefektivitātes uzlabošanas projekta ietvaros tiks siltināta arī Rāmuļu skolas ēka. Sākot ar nākošo gadu būs vienota novada sociālās aprūpes sistēma. Vaives iedzīvotāji būs ieguvēji, jo sociālās aprūpes pakalpojumu klāsts un arī pabalstu apjoms palielināsies. Pilnveidosim arī komunālā dienesta darbu.

Kaut arī novada domē nav neviens deputāts no Vaives, piedaloties domes sēdēs, pārliecinos, ka pabērnu lomā neesam. Pagasta iedzīvotāji intereses vienmēr tiek respektētas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv