Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 29.janvāris  


Kontroles komisija pārbaudīs siltuma izmaksas Cēsīs

Šodien, 29.janvārī Cēsu pilsētas domes Tautsaimniecības komitejas deputāti neiebilda, ka deputāts Raitis Sijāts vadīs kontroles komisiju, kas iesaistot dažādas sabiedrības grupas un speciālistus, informēs sabiedrību par siltuma tarifa maiņas procesu Cēsīs.

 

R.Sijāts apņemies vadīt šādu komisiju, atsaucoties uz 158 Cēsu iedzīvotāju iniciatīvu, kuru tie pauda viņam adresētā vēstulē, pamatojot šādas komisijas izveidi ar nepieciešamību pārbaudīt, kā tiek ieguldīti Cēsu siltumapgādes nodrošināšanai saņemtie un plānotie līdzekļi. Savā vēstulē R.Sijātam Cēsu iedzīvotāji izteica neizpratni par paredzēto maksas par siltumu Cēsīs pieaugumu.

 

Lai skaidrotu siltumenerģijas tarifu noteikšanas procesu, R.Sijāts komisijas darbā iesaistīs sabiedrībā aktīvus cilvēkus, speciālistus un politiķus.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv