Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.janvāris  


Īpašais piedāvājums slēpošanai OZOLKALNĀ


 

Kopš janvāra beigām Slēpošanas un atpūtas parks OZOLKALNS piedāvā īpašas pakalpojumu cenas.

Atsaucoties uz viesu pozitīvām atsauksmēm par otrdienas populāro dienas cenu, OZOLKALNA administrācija samazināja cenas arī citiem pakalpojumiem. Tagad trešdienās inventāra noma ir ar 50% atlaidi un apmācība pie instruktoriem nepilnas stundas garumā maksā 6.00Ls/personai (citās dienās ir 9.00 Ls), bet ja ir grupa no pieci līdz desmit personām, tad 5.00 Ls katram. Instruktori iepriekš ir jārezervē. Jāpievērš uzmanība tam, ka ir mainīti pacēlāju darba kārtības laiki. Trešdienās un ceturtdienās strādā krēslu pacēlājs, pārējās dienās T-veida vai abi kopā. Arī ceturtdienās ir izdevīgāka dienas cena, kad pieaugušais maksā 6.00 Ls, bet bērns līdz 15 gadu vecumam 5.00 Ls. Svētdienas pēcpusdienā no plkst.16:00 līdz 22:00 pieaugušiem pacēlājs izmaksā 6.00 Ls, bērniem 4.00 Ls.  

Rūpējoties par viesu labsajūtu un patīkamāku uzturēšanos uz kalna aukstās ziemas apstākļos, OZOLKALNS dāvina vienu stundu pacēlājam katram apmeklētājam nesteidzīgai karstā dzēriena baudīšanai franču kafejnīcā vai sildīšanos pie ugunskura. Jāpiebilst, ka šī akcija attiecas tikai uz tām dienām, kad gaisa temperatūra ir tuvu -20 C.

Šobrīd OZOLKALNĀ ir atvērtas trīs 500 m gari nobraucieni, viens kalnu kamaniņu kalns, nepilnus 700 m borderkrosa trase un iesācēju jeb bērnu kalns 150 m garumā. Trasēm ir daļējs apgaismojums. Katru nakti trases tiek sakoptas, lai nodrošinātu patīkamu atpūtu uz kalna.

Jaunākās ziņas un video klipi: www.ozolkalns.lv, www.twitter.com/ozolkalns, www.draugiem.lv/ozolkalns, www.kalniem.lv, www.slepotajiem.lv, www.youtube.com/ozolkalns  un www.kasnotiek.lv.

 

Materiālu sagatavoja

Jeļena Dombrovska

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv