Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.februāris  


Cēsīs turpinās sakopšanas darbi

 Kopš februāra sākuma Cēsīs Festivāla un Loka ielā notiek teritorijas sakopšanas darbi, nojaucot vecos graustus un atbrīvojot teritoriju no krūmiem un atkritumiem.

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas domes komunālinženiere Anita Bukeja, cilvēki apkārtējās mājās ir priecīgi un gandarīti par vēl vienu skaistu un sakoptu vietu Cēsu zaļajā ainavā. Algotie pagaidu darba veicēji ir paveikuši lielu darbu. Kopā tie ir seši cilvēki, kas šajā teritorijā strādā kopš februāra sākuma. Šobrīd teritorija ir atbrīvota no atkritumiem un nojauktas piecas dārza mājiņas, ar kuru īpašniekiem tika pārtraukti nomas līgumi un vēlāk tās „apdzīvojuši” bezpajumtnieki.

 

Kā stāsta darbu vadītāja Skaidrīte Ķirša, cilvēki nomet zemē atkritumus un pēc tam paši brīnās, kāpēc tik netīra ir apkārtne.

 

Kopš darbu uzsākšanas teritorijas sakopšanas darbos ir izvesti atkritumi aptuveni 35 m3 apmērā.

 

Kopīgiem spēkiem pilsētu skaistāku un tīrāku veidot palīdz arī SIA „Kom-Auto” un SIA „Ragn Sells”, kas sadarbības līguma ietvaros piekritis izvest savāktos atkritumus bez maksas. Darbus veiks arī I/K „Ezerbrieži”, kas nodrošinās zaru safrēzēšanu.  

 

Algotie pagaidu darba veicēji vāks atkritumus ielām pieguļošajās teritorijās un sakops citas vietas pilsētā.

 

 

 

Ar cieņu,

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Fax +371 64124571

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv