Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.marts  


Marta „Cēsu Vēstīs” par siltumapgādi Cēsīs


 

 

Kopš 26.marta internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” marta izdevums, kurā plašāk tiek skaidrota siltumapgādes situācija Cēsīs, publicēti pašvaldības saistošie noteikumi par līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu namu energoefektivitātes pasākumu veikšanai, kā arī domes sēdēs pieņemtie lēmumi.

 

Laikrakstā publicēta informācija par kultūras un sporta pasākumiem novadā, par kultūras un tūrisma iestāžu apvienošanos, kā arī par to, kā Cēsu parku rota – melnie un baltie gulbji gatavojas peldsezonai.

 

Tāpat arī laikrakstā lasāma informācija par sociālo situāciju novadā un aicinājums iedzīvotājiem pašiem audzēt dārzeņus pašvaldības piešķirtajā zemē.

 

Laikrakstā publicēta cēsnieku atklātā vēstule pašvaldībai un domes priekšsēdētāja G.Šķendera atbilde uz to.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajā ēkā Raunas ielā 4.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv