Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.marts  


7.aprīlī rakstniece Inguna Bauere tiksies ar lasītājiem Cēsīs

Biedrība „Cēsu pensionāri” sadarbībā ar Cēsu Centrālo bibliotēku 7. aprīlī pulksten 18.00 Cēsu novada pašvaldības zālē aicina uz tikšanos ar Ingunu Baueri – žurnālisti, rakstnieci, inženieri, skolotāju, laikraksta ,,Latvijas Avīze” romānu konkursa uzvarētāju.

 

Viņa ir dzimusi Cēsīs, bet bērnību pavadījusi Liepājā, dzīvo Vecpiebalgā, strādā Ērgļu arodvidusskolā. Izdotas jau vairāk kā desmit viņas grāmatas: „Sauc mani sniegā”, „Tu esi mans tētis”, „Kurš viņus sapratīs?”, „Kļūdas labojums”, „Vecpiebalga. Ieraudzīt, iepazīt, izjust” un citas.

 

Pagājušajā gadā iznāca viešņas grāmata „Lizete, dzejniekam lemtā. Lizetes un Kārļa Skalbes dzīvesstāsts”, Vecpiebalgā tās atvēršanas svētkus svinēja janvārī. Tas ir apjomīgs darbs ar kultūrvēsturisku nozīmi par Lizeti Skalbi, Kārļa Skalbes sievu, kuru lasītāji pazīst kā skandināvu un franču literatūras tulkotāju. Lizetes un dzejnieka attiecību fonu veido tā laika sabiedriskā vide ar daudziem pazīstamiem latviešu dzejniekiem, rakstniekiem, māksliniekiem un politiskajiem darbiniekiem. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt literatūras izstādi par grāmatā minētajām personām no Valda Zilauša krājuma, kā arī bibliotēkā apkopotos materiālus.

 

Ieeja bez maksas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv