Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.marts  


Seminārs biznesa uzsācējiem “PIRMAIS SOLIS CEĻĀ UZ SAVU UZŅĒMUMU”

Aicinām ikvienu, kurš vēlas uzzināt par uzņēmējdarbību, tās uzsākšanu un veidošanas principiem piedalīties seminārā “Pirmais solis ceļā uz savu uzņēmumu” , kas notiks 11. aprīlī plkst. 15:00-18:00, Bērnu zinātnes centrā ZinOO, Cēsīs, Poruka ielā 8 (iebraukšana no Lapsas ielas). Semināru organizē “Latvijas Jauno uzņēmēju centrs “Jobs and Society”” sadarbībā ar Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centru.

Projektu finansiāli atbalsta Sorosa fonds-Latvija un tā mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni reģionos par uzņēmējdarbības izveides principiem, nodrošināt topošos un jaunos uzņēmējus ar uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā svarīgas informācijas pieejamību, kā arī topošajiem uzņēmējiem sniegt individuālas konsultācijas sava uzņēmuma veidošanā un tālākattīstībā.

Semināra laikā topošajiem uzņēmējiem būs iespējams smelties zināšanas un gūt nepieciešamo informāciju un praktisko pieredzi sava jaunā uzņēmuma veidošānā un attīstībā, kā arī rast atbildes uz sev svarīgiem un aktuāliem jautājumiem, kā piemēram: Kāpēc vērts kļūt par uzņēmēju? Pamatnosacījumi un svarīgākie lēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību. Uzņēmējs kā personība – vai es to spēju? Kādām īpašībām jāpiemīt uzņēmējam? Vai es būšu veiksmīgs uzņēmējs? Kā izvērtēt savu biznesa ideju – cik tā ir dzīvotspējīga? Kas jāņem vērā, sastādot biznesa plānu un kāpēc tas ir nepieciešams? Kur meklēt finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai? Tirgus izpētes nepieciešamība un segmentācija. Riski, kādi ir to veidi un kā tos mazināt.

 Dalība seminārā ir bez maksas un uz to var pieteikties elektroniski, nosūtot pietiekumu uz e-pastu: ilze.mikelsone@juc.lv vai zvanot pa tālruni: 2706 5661.
 Pēc semināra ir iespējamas individuālas konsultācijas, uz kurām jāpiesakās iepriekš un, kuru laikā varēsiet ar konsultantu izrunāt tieši savus ar uzņēmējdarbības uzsākšanu vai konkrēto biznesa ideju saistītos jautājumus.
 

Vairāk par “Latvijas Jauno uzņēmēju centru “Jobs and Society”” aktivitātēm uzziniet, apmeklējot www.jaunaisuznemejs.lv un www.facebook.com/jaunouznemejucentrs .

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Miķelsone
Sabiedrisko attiecību vadītāja

“Latvijas Jauno uzņēmēju centrs “Jobs and Society”” 

Tālr.: +371 27065661


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv