Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.aprīlis  


Cēsu sociālās jomas pārstāvji gūst pieredzi Jelgavā

Otrdien, 29.aprīlī, Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” nodaļu vadītāji viesojās Jelgavas domes Sociālo lietu pārvaldē, kur iepazina Jelgavas sociālā darba sistēmu un tās efektivitāti reālajā dzīvē.

                          

Šis pieredzes apmaiņas brauciens bija ļoti vērtīgs - katrs Aģentūras nodaļas vadītājs pārrunāja sev aktuālākos jautājumus un kompetences ar savas specialitātes kolēģiem, iepazinās ar atšķirīgu sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanas sistēmu  vienā no Latvijas lielākajām pilsētām. Turklāt vērā ņemams ir fakts, ka Sociālo lietu pārvalde ir vienīgā Jelgavas pašvaldības iestāde, kas saņēmusi ISO starptautiskā standarta EN ISO 9001:2000 prasību izpildi apliecinošu sertifikātu.

 

Līdz šim Aģentūras darbinieki bijuši priecīgi viesos uzņemt gan Ukrainas delegāciju, gan draugus no Ahimas, kā arī kolēģus no Limbažu rajona, Saldus un Rīgas. Šoreiz iedvesmoja viesmīlīgā uzņemšana Jelgavā, kur gūtas jaunas idejas sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sistēmas pilnveidošanai Cēsīs.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv