Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.aprīlis  


Cēsīs notiek ielu remontdarbi

  

Šonedēļ Cēsīs tika sākti ielu bedrīšu labošanas un Rīgas ielas aku vāku līmeņošanas darbi, kā arī turpinās Cīrulīšu ielas rekonstrukcija.  

 

Bedrīšu labošana notiek visā pilsētā un ir plānots, ka līdz maija beigām visas pa ziemu izveidojušās bedrītes tiks salabotas. Labošanas darbus veic SIA „Remonts KP”. Plānots, ka Cēsu novada pašvaldība šim nolūkam visa gada garumā izlietos 43 tūkstošus latu (ieskaitot PVN), kas ir par 14% mazāk nekā pērn. Tomēr, ņemot vērā, ka pagājusī ziema ir bijusi labvēlīga ielu segumam, paredzams, ka ar plānotajiem līdzekļiem pietiks, lai salabotu visas pilsētas bedrītes.

 

Tāpat arī tiek veikti aku vāku līmeņošanas darbi Cēsīs, Rīgas ielā, posmā no Kases ielas līdz Līvu laukumam. Darbus veic SIA „Apse” un tiem paredzēti 7000 lati (t.sk PVN). Tādejādi tiks novērsti šķēršļi, kas līdz šim traucēja automašīnu pārvietošanos. Arī šos darbus plānots pabeigt līdz maija beigām.

 

Vienlaicīgi turpinās Cīrulīšu ielas rekonstrukcijas darbi, kurus plānots pabeigt jūlijā. Ielas rekonstrukcijas darbus veic SIA „Abrasiv”. Darbu rezultātā tiks rekonstruēts ielas segums un apgaismojums, kā arī izveidoti gājēju un veloceliņi.

 

Jau ziņots, ka šogad Cēsīs tiks rekonstruēti Gaujas, Līgatnes un Valmieras ielu posmi.

 

Ielu remonta laikā vietām un īslaicīgi tiks traucēta satiksme. Autovadītāji tiek lūgti ievērot braukšanas ātrumu un ceļa zīmju norādes.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv