Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.aprīlis  


Cēsīs viesojas Turcijas vēstniece

 

Šodien, 30.aprīlī Cēsīs iepazīšanās vizītē ieradīsies Turcijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Aiša Aihana Asja (Ayse Ayhan Asya), kura tiksies ar novada vadību un apmeklēs Cēsu uzņēmumus.

 

Vēstnieces vizītes mērķis ir stiprināt ekonomisko sadarbību un veicināt Latvijas un Cēsu preču eksporta iespējas.

 

Vēstniece Aiša Aihana Asja vizīti Cēsīs sāks ar Turku kapu apmeklējumu, kuri Cēsīs ir kopš 1878.gada, kad šeit tika apglabāti 25 turku karavīri – Krievijas armijas gūstekņi. 1937.gadā par Turcijas konsula Rīgā piešķirtajiem līdzekļiem tika izveidota piemiņas vieta, uzbūvējot pieminekli. 2004. un 2005.gadā pa Turcijas valdības līdzekļiem tika veikti  kapu rekonstrukcijas darbi, atjaunojot ieejas stabus, celiņus, četrus metrus platās kāpnes un pieminekli.

 

Pēc ekskursijas pa vecpilsētu vēstniece apmeklēs Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, kur iepazīsies ar Cēsu kultūras tūrisma piedāvājumu.

 

Vizītes turpinājumā, lai runātu par iespējamo Latvijas preču eksporta iespēju, Turcijas vēstniece apmeklēs uzņēmumus „Cēsu alus” un „Staļi”.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv