Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 29.maijs  


Uzsāk Cēsu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšanas darbus

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Garoza (t.:4121677)

 

Cēsu pilsētas dome informē, ka š.g. maijā tika noslēgti līgumi ar projekta „Cēsu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšana” (identifikācijas Nr.VPD1/ERAF/CFLA/05/APK/1.1.4.2./000026/020) atklāto konkursu „Cēsu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu būvuzraudzība” un „Cēsu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi” uzvarētājiem.

Par Cēsu izglītības iestāžu energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu uzraudzīšanu slēgts līgums ar SIA „Krāčupe”, līgums par būvdarbu veikšanu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzijā – ar SIA „Evento”, Cēsu 1.pamatskolā – ar SIA „Būve Wood Line”, Cēsu pilsētas 3. pirmskolas izglītības iestādē un Cēsu pilsētas 4.pirmskolas izglītības iestādē – ar SIA „Kurmis”.

Projekta vispārējais mērķis ir siltumapgādes sistēmas elementu modernizācija atbilstoši vides prasībām un energoefektivitātes paaugstināšana Cēsu izglītības iestādēs, kā arī konkrētais mērķis – uzlabot izglītības resursu kvalitāti Cēsu skolās, paaugstinot ēku norobežojošo konstrukciju termisko pretestību.

Cēsu 1.pamatskolā jau norit būvdarbi, bet pārējās skolās tos plānots uzsākt š.g. 1. jūnijā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv