Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.maijs  


Jauniešu balss Baltijas jūras reģionā

No 29.maija līdz 1.jūnijam Priekuļos hotelī „Tigra” notiks starptautiska jauniešu konference „Youth Voice in the Baltic Sea Region”. Konferencē piedalīsies jaunieši, jaunatnes darbinieki un jaunatnes politikas veidotāji no 7 Baltijas jūras reģiona valstīm. Konferences darbā iesaistījušās arī vairākas starptautiskas organizācijas , kas darbojas šajā reģionā. Latviju konferencē pārstāvēs Cēsu pilsētas Jauniešu dome, Rīgas Skolēnu dome un Bērnu un ģimenes lietu ministrijas jaunatnes departamenta direktors Andris Grafs un Cēsu pilsētas un rajona pašvaldību darbinieki.

 

Konferencē jaunieši un jaunatnes darbinieki iepazīsies ar Cēsu pilsētas un rajona pieredzi jaunatnes darbā, jauniešu iespējām šeit, strādās darba grupās .

 

Darba grupās paredzēts diskutēt par tādām aktuālām tēmām kā jauniešu domju un jauniešu NVO līdzdalība vietējās pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesos, par jauniešu attieksmi pret dažādiem riskiem mūsdienās (atkarību izraisošām vielām, cilvēktirdzniecību, u.c.), kā arī jauniešu loma savas vietējās , nacionālās un Baltijas jūras valstu kultūras identitātes saglabāšanā.

 

Konferenci organizē Cēsu rajona padome sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru, bet konferenci finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra „Jaunatne darbībā” un Baltijas jūras padomes Jaunatnes lietu sekretariāts.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv