Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.maijs  


Svētku pabalsti cēsniekiem

Kā jau iepriekš ziņots, Cēsu pilsētas dome pieņēmusi saistošos noteikumus Nr. 6 „Par papildus palīdzību Cēsu pilsētas pašvaldībā”, kas starp vairākiem citiem papildus pabalstiem paredz iedzīvotājiem iespējas saņemt arī svētku pabalstus.

 

Svētku pabalsts paredzēts vecākās paaudzes Cēsu pilsētas iedzīvotāju sveikšanai jubilejās, sasniedzot 90, 95, 100, 101 un vairāk gadu. Šajos svētkos iedzīvotājus viņu dzīvesvietā ar ziediem sveic Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” pārstāvji. 90. un 95. dzimšanas dienā tiek pasniegti ziedi un dāvana, 100. dzimšanas dienā – kopā ar ziediem un kliņģeri ilggadniekam tiek piešķirts 100 latu pabalsts, 101. un katrā nākamajā dzimšanas dienā – ziedi, kliņģeris un 50 latu pabalsts.

 

Ziemassvētku pabalsts tiks piešķirts 80 gadus sasniegušiem un vecākiem Cēsu pilsētas iedzīvotājiem, bērniem invalīdiem, ģimenēm, kurās ir 4 un vairāk nepilngadīgi bērni, sociālā riska ģimenēm un 1. grupas invalīdiem. Ziemassvētku pabalsta apmēru Cēsu pilsētas dome nosaka līdz konkrētā gada 1.decembrim.

 

Lēmumus par papildus pabalstu piešķiršanu pieņem Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, neizvērtējot personas materiālo stāvokli. Noteikumi paredz, ka papildus palīdzību var saņemt persona, kuras deklarētā pamata dzīvesvieta pēdējos 12 mēnešos bijusi Cēsu pašvaldības administratīvajā teritorijā.

 

Saistošie noteikumi stājušies spēkā 2008. gada 1.aprīlī un ar tiem iespējams iepazīties Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Cēsīs, Raunas ielā 4 un www.cesis.lv sadaļā Pilsētas dome, sadaļā Saistošie noteikumi.

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv