Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 29.maijs  


LPCA atzinīgi vērtē ideju veidot multifunkcionālo centru Cēsīs

LPCA atzinīgi vērtē ideju veidot multifunkcionālo centru Cēsīs

 

Latvijas Pasākumu centru asociācijas (LPCA) biedri atzinīgi vērtē plānus pārveidot Cēsu Kultūras centru par multifunkcionālu centru, tādējādi piedāvājot Cēsu un Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un viesiem vēl vienu jaunu un modernu pasākumu norises vietu.

 

LPCA valdes priekšsēdētāja Ieva Zemīte uzsver: “Pasākumu centri ir nozīmīgs pilsētas attīstības balsts, kas piesaista pilsētai gan daudzveidīgu kultūras un biznesa pasākumu klāstu, gan spēj aktīvi darboties biznesa tūrisma segmentā. Treknajos gados bijām raduši vieglu roku atteikties no ēkām, kas nebija tik labā stāvoklī, un līdzās būvējām jaunus objektus – šodien ir jāmaina attieksme. Cēsu Kultūras centra pārveide ir labs piemērs tam, kā pilsēta saprātīgi plāno vēsturiskas ēkas pārveidi par mūsdienām atbilstošu pasākumu centru.”

 

Iepazīstoties ar multifunkcionālā centra plāniem, LPCA biedri aicināja projekta virzītājus vēlreiz pārdomāt autostāvvietu jautājumu, jo, veidojot pasākumu centru, kas var uzņemt apjomīgus starptautiskus pasākumus, ir veiksmīgāk jāplāno autotransporta piebraukšanas un novietošanas risinājumi.

 

Tāpat, apspriežot Cēsu Kultūras centra attīstības plānus, LPCA biedri rosināja centra vadību kopā ar jauno novada domi domāt par pasākumu centra biznesa modeļa attīstīšanu, lai centrs nebūtu slogs, bet gan nozīmīgs balsts pašvaldības budžetam.

 

Kā zināms, pēc Cēsu Kultūras centra direktores Ijas Grozas aicinājuma, LPCA biedri apmeklēja Cēsu Kultūras centru un citas pasākumu vietas Cēsīs, lai iepazītos ar pasākumu centru darbību un to attīstības plāniem.

 

LPCA pamatmērķis ir apvienot pasākumu norises vietas – koncertzāles, kongresu centrus, multifunkcionālas halles, kultūras namus u. c. vietas, kur notiek pasākumi, – lai veicinātu pasākumu centru attīstību un konkurētspēju. LPCA biedri ir Dzintaru koncertzāle, Ķīpsalas halle, Rīgas Kongresu nams, mūsdienu kultūras centrs “Sapņu fabrika”, Rīgas Latviešu biedrības nams, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Daugavpils Kultūras un sporta pils, Liepājas Latviešu biedrības nams, Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis”, Madonas Kultūras centrs, Rīgas pašvaldības aģentūra “Mežaparks”, koncertzāle “Lielā Ģilde”, Cēsu Kultūras centrs un Liepājas Olimpiskais centrs.

 

Papildu informācija:

Ieva  Zemīte

Latvijas Pasākumu centru asociācijas valdes priekšsēdētāja

Tālr.: + 371 67762117 / 67762086

ieva@lpca.lv

www.lpca.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv