Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.maijs  


Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki

Šajā sestdienā, 2.jūnijā plkst. 19.00 Cēsu pilsētas svētku ietvaros Cēsu pils parka estrādē notiks Vidzemes Dziesmu svētki.

 

Krāšņā koncertā tiksies ap 1500 koristu, Pūces etnogrāfiskais orķestris, Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestris, kā arī Cēsu deju kolektīvi „Kande" un ''Raitais solis".

 

Vidzemes Dziesmu svētku mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Klišāns stāsta: „Cēsu svētki tiks veidoti kā stāsti par pilsētu, tāpēc Vidzemes Dziesmu svētku dalībnieki būs arī koristu iemīļotās grāmatas – no pasakām līdz Šekspīram. Tās katrs dziedātājs ņems līdzi uz koncertu, lai grāmatas palīdzētu radīt Cēsu stāstus.

Novadu Dziesmu svētki ir būtiski, lai izdziedātu un novērtētu topošo Dziesmu svētku konceptuālos un muzikālos aspektus, tāpēc koncertu veidos 2013.gada svētku repertuārs.”

 

Vidzemes Dziesmu svētku virsdiriģentu godā būs Gido Kokars, Ints Teterovskis, Mārtiņš Klišāns, Jānis Baltiņš, Jānis Petrovskis, Mārtiņš Ozoliņš un citi.

Koncerta režisore - Laura Groza.

 

Pēc koncerta plkst. 22:00 notiks Nakts balle ar pūtēju orķestri „Cēsis” un brāļiem Auzāniem. Ieejas maksa uz Dziesmu svētkiem un Nakts balli: Ls1,-; Ls 0,50 (skolēniem, pensionāriem,studentiem). *Ar Cēsu Draugu karti ieejas maksa Ls 0,50 

 

Tāpat 2.jūnijā vairāk nekā 2000 Latvijas sieviešu un vīru koru dziedātāju tiksies koncertā Ērgļu novada brāļu Jurjānu memoriālajā muzejā „Meņģeļi”.

Šīs vasaras pēdējais Dziesmu un deju svētku ieskaņu koncerts - Zemgales koru sadziedāšanās - notiks 7. jūlijā Elejas pils parkā.

 

Dziesmu svētku ieskaņu koncertus rīko Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs un Dziesmu svētku biedrība sadarbībā ar novadu pašvaldībām.

Koncerti notiek ar lieldrauga Latvijas Dzelzceļš, kā arī AS Latvijas valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Statoil Fuel & Retail Latvia un Sixt atbalstu.

Informatīvie atbalstītāji - Diena, Leta, Latvijas Radio, Pilseta24.lv un draugiem.lv

 

Sekojiet Dziesmu un Deju svētkiem: facebook.com/Dziesmusvetki; draugiem.lv/dziesmusvetki/

 

 

Informāciju sagatavoja

Inga Bika,

KNMC komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste

67228985

inga.bika@knmc.gov.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv