Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 29.jūnijs  


Iespējas bezdarbniekiem saņemt atlaides

Organizācija "Nāc un Dari" aicina visus bezdarbniekus iesaistīties sociāli ekonomiskajā lojalitātes programmā un saņemt „Iespēju karti”.

Lai atvieglot bezdarbnieku finansiālo situāciju dažādās dzīves jomās un vienlaicīgi rastu iespēju iesaistīt arī uzņēmējus, organizācija „Nāc un Dari” radusi iespēju bezdarbniekiem saņemt atlaides lielveikalos, aptiekās, sabiedriskajā transportā, frizētavā, kino, teātrī u.c.

 Lai gūtu iespēju saņemt šos pakalpojumus, visiem bezdarbniekiem jāaizpilda anketa - portālā www.nacundari.lv vai NVA filiālēs. Pēc tam pa pastu bezdarbnieki saņems „Iespēju karti”, kas dos iespēju saņemt pakalpojumus vai iegādāties preces ar atlaidi.

"Iespēju karti" var saņemt tikai Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrētie bezdarbnieki. Kartes saņemšana un lietošana ir BEZ MAKSAS. "Iespēju karte" derīga 9 mēnešus. Ja šajā periodā neesat iestājies darbā – karte tiks pagarināta.

Organizācija "Nāc un Dari" dibināta šī gada maijā. Tās mērķis ir atvieglot bezdarbnieku finansiālo situāciju dažādās dzīves jomās un vienlaicīgi rast iespēju attīstīties arī uzņēmējiem. Tas nozīmē palīdzēt bezdarbniekiem, nevis iedodot rokās naudu, bet piesaistot pēc iespējas dažādāku jomu sadarbības partneru, kas cilvēkiem savus pakalpojumus var sniegt ar atlaidēm. Tādejādi bezdarbniekiem rodas iespēja samazināt savus ikmēneša tēriņus kā par primāri nepieciešamām precēm un pakalpojumiem, tā par izklaidēm, bet uzņēmumi piesaista klientus arī ar zemākiem ienākumiem. Šī gada 9.maijā sākās pirmo 1200 karšu izsniegšana.

 

Jau šobrīd Rīgas Zooloģiskais dārzs, pirmais "Iespēju kartes" partneris, bezdarbniekiem dod iespēju iegādāties ieejas biļetes ar 50% atlaidi, būvniecības nams Kurši piedāvā 12% atlaidi, Ģimenes aptieka piedāvā atlaides noteiktām preču grupām, Gaujas Nacionālais parks piedāvā 50% atlaidi ieejas biļetēm, SIA „Annels” piedāvā 15% atlaidi rotaļu laukuma apmeklējumam u.c. - skat. www.nacundari.lv

 

Iveta Mazūre (Saksone)

e-pasts: iveta08@inbox.lv

Tālrunis: 29247699

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv