Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 29.jūnijs  


Transportlīdzekļu novietošana Imantdienās 1. un 2.jūlijā

Jau ziņots, ka šajā nedēļas nogalē Cēsīs būs divi Imantdienu koncerti. 1.jūlijā plkst.21:00 Cēsu Pils dārzā un 2.jūlijā plkst.20:00 Cēsu Pils parka estrādē. Speciāli satiksmes ierobežojumi vai atsevišķas auto stāvvietas pilsētā netiks ierīkotas.

 

Pasākuma organizatori atgādina, ka maksas stāvvietas Cēsu pilsētā darbojās darbadienās un sestdienās laikā no 8.00-18.00, pārējā laikā transportlīdzekļu novietošana ir bez maksas, kā arī papildus bez maksas transportlīdzekļus var novietot Smilšu laukumā un Vecajā tirgus laukumā.

 

Lai izvairītos no satiksmes sastrēgumiem, lūgums autovadītājiem novietot savus transportlīdzekļus ne tikai tuvākajās, bet arī tālākajās ielās – Uzvaras bulvārī, Raunas, Bērzaines, Rīgas, L.Katrīnas, Vaļņu ielās!

 

Lai neradītu sastrēgumus ap pasākumu norises vietu Pils parku, uz Lenču un Palasta ielām dežūrēs pašvaldības policija.

 

Lūgumu šoferiem būt pacietīgiem, un, dodoties ceļā, iepriekš iepazīties ar plānotajiem ielu remontdarbiem, par kuriem var atrast informāciju Cēsu mājas lapā.


Pilsētas karte ar stāvvietām lejupielādei ŠEIT

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv