Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.jūnijs  


Nevalstisko organizāciju pārstāvji tiekas ar pašvaldības vadību

          Ceturtdien 26. jūnijā dažādu Cēsu Nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji bija sapulcējušies pieaugušo izglītības centrā Raunas ielā 4, lai pārrunātu NVO dzīvi Cēsu novadā. Sākumā  pārstāvji īsi iepazīstināja ar savu organizāciju darbību. Kopā bija pārstāvētas 11 sabiedriskās un nevalstiskās organizācijas.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs pastāstīja par dažādām novada aktualitātēm pašvaldībā, veselības aprūpē, kultūras dzīvē, kā arī lielākajiem projektiem, kurus paredzēts īstenot novadā. Diskusijas gaitā J. Rozenbergs arī atbildēja uz pārstāvju interesējošajiem jautājumiem saistībā ar pilsētas attīstību un nākotni, NVO lomu novadā. Aktīvas diskusijas izvērtās par Cēsu novada organizāciju vienotu sadarbību, plāniem par NVO māju, paaudžu saliedētības centru un NVO lomu Cēsu novada sabiedrībā.

Klātesošie izteica iespējamās idejas domes pārstāvim, tomēr pie konkrētiem ideju īstenošanas variantiem nenonāca.

Izskanēja priekšlikums dibināt sava veida koordinatoru, lai apvienotu visu NVO pārstāvju viedokli, un to varētu tālāk virzīt dialogam ar pašvaldību un uzņēmējiem. Tāpat arī tiek kaldināti plāni par iespējamo Cēsu NVO fondu un forumu. Nākamā tikšanās pašvaldības un NVO pārstāvju tikšanās paredzēta augusta beigās.

Informāciju sagatavoja

Dāvis Rozītis

Politoloģijas students, praktikantsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv