Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 29.jūlijs  


Cēsīs Eiropas čempionāts

Aivars Akmentiņš teksts un foto

 

    Cēsīs norisinājās Eiropas čempionāts C divīzijā ratiņbasketbolā un tajā piedalījās septiņu valstu izlases komandas no Latvijas, Baltkrievijas, Grieķijas, Lietuvas, Īrijas, Horvātijas, Ukrainas. Cēsnieki ir šī sporta veida aizsācēji Latvijā, tas un arī Cēsu novada pašvaldības atbalsts čempionāta rīkošanai noteica to, ka sacensības norit mūsu pilsētā. Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, uzrunājot sacensību dalībniekus un skatītājus Eiropas čempionāta atklāšanā, aicināja apskatīt un iepazīt pilsētu un novēlēja visiem sportisku veiksmi un izturību. Emocionāls brīdis bija grupas „Prāta vētra” dalībnieku Renāra Kaupera un Jāņa Jubalta uzstāšanās sacensību dalībniekiem, abi mūziķi bija arī aktīvi Latvijas izlases līdzjutēji.

Ratiņbasketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem starp cilvēkiem ar invaliditāti un profesionālajiem sportistiem, kuri ir guvuši traumas un nevar vai nedrīkst spēlēt „parasto basketbolu”. Skatītāji, kas sporta kompleksā vēroja čempionāta spēles, varēja pārliecināties, ka laukumā norit ātra, skatāma un aizrautīga cīņa. Sacensību pirmā apļa spēlēs Latvijas izlases sportisti pārspēja Baltkrievijas, Īrijas, Ukrainas ratiņbasketbolistus, bet piekāpās Grieķijas, Horvātijas un Lietuvas izlasēm.

Attēlā: Latvijas izlases ratiņbasketbolisti kopā ar aktīvajiem līdzjutējiem Renāru Kauperu un Jāni Jubaltu.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv