Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.jūlijs  


29.jūlijā m/f „Leģenda par Narajamu” tiks demonstrēta Izstāžu namā

29.jūlijā plkst.22.00 m/f „Leģenda par Narajamu” tiks demonstrēta Izstāžu namā. Par cienastu skatītājiem - vīnu un saldumiem, būs parūpējusies  "Allas un Vinetas kārumlāde".

 

Mākslas festivāla „Cēsis 2010” ietvaros no 27.jūlijā līdz 17.augustam skatītājiem tiek piedāvāta Japānas kino programma. Filmu demonstrēšana paredzēta Cēsu Pils dārzā kā brīvdabas kinozāle. Tomēr ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, lietus gadījumā kino seansi tiek pārcelti uz Izstāžu namu. Lūdzu sekot līdzi informācijai par filmu seansu norises vietām!

 

Īsa filmas anotācija.

Filma tiek demonstrēta japāņu valodā; subtitri- agnļu valodā
Rež. Sjohei Imamura

Galvenajās lomās: Sumiko Sakamoto, Kens Ogata un Šoiči Ozava.
Filmas pamatā ir Šičiro Fukazavas grāmata „Tohoku ļaudis”. Darbība norisinās mazā Japānas lauku ciematā 19. gadsimtā. Šeit valda tradīcija, saukta par „obasutejamu”, saskaņā ar kuru cilvēkiem, kas sasnieguši 70 gadu vecumu, jādodas uz attālu kalnu un jānomirst tur no bada. Filmas galvenā varone ir Orina, 69 gadus veca un pie labas veselības. Redzot, kā kaimiņš aizvelk savu tēvu uz kalnu, viņa tomēr nolemj neturēties pie dzīves pāri atvēlētajam laikam. Gada laikā viņa nokārto visas ģimenes un ciemata lietas: bargi soda ģimeni, kas slepus uzkrāj ēdienu, un palīdz savam jaunākajam dēlam zaudēt nevainību. Filmā ir vairākas ļoti skarbas ainas, kas rāda, kādos brutālos apstākļos ciematniekiem nākas dzīvot. Starp epizodēm filmā iekļautas arī īsas dabas vinjetes – putni, čūskas un citi zvēri, kas medī, vēro, dzied, pārojas un dzemdē mazuļus.

 

Biļetes cena: Ls 1, -

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64121815,28318318

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv