Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.jūlijs  


Cēsu Kultūrvēsturiskās vides saglabāšanas biedrība izdevusi krāsojamo grāmatu bērniem “Lāča nags”

Cēsu Kultūrvēsturiskās vides saglabāšanas biedrība ir izdevusi krāsojamo grāmatu bērniem “Lāča nags".

Grāmatas zīmējumos, ko radījusi jaunā talantīgā māksliniece Anna Druka, attēlota senlatviešu sadzīve, dievības, dabas parādības un ornamentika. Ar topošās grāmatiņas palīdzību, bērni jau agrā vecumā varēs gūt priekšstatu par dzimtās zemes teiksmaino senatni un tās kultūras saknēm.

Unikālajos zīmējumos bērni var vizuāli iepazīt un izteikt krāsās latviešu tautasdziesmās, teikās un pasakās sastopamos tēlus. Zīmējumos ir izmantoti materiāli no Cēsu apkārtnes arheoloģiskajiem izrakumiem un Daumanta Kalniņa vēsturiskajām rekonstrukcijām Seno rotu kalvē.

Anna Druka, izaugdama un skolodamās multikulturālā vidē Lielbritānijā, ir spējusi saglabāt savā iztēlē dzimtās zemes skaistuma izjūtu un sajust savu sasaisti ar tās kultūras saknēm. Viņas seno latviešu tradīciju un zināšanu personīgās interpretācijas ir radušas izpausmi vairākos mākslas darbos. Vairāk par mākslinieces Annas Drukas darbiem var uzzināt www.AncientLatvianWizdom.com.

Krāsojamā grāmata izdota ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centra finansiālu atbalstu un ir nopērkama Seno Rotu kalvē un Cēsu grāmatnīcās.

Papildus informācija:
Daumants Kalniņš
Kultūrvēsturiskās vides saglabāšanas biedrība
Tel.. 29158436
E-pasts: kalninsdaumants@inbox.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv