Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 29.augusts  


Bērnu zīmējumu konkurss „Uzzīmē vēsturisko dārzu vai parku!”

Jau kļuvis par tradīciju, ka Eiropas kultūras mantojuma dienu laikā septembrī Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija izsludina arī bērnu zīmējumu konkursu. Šogad Eiropas kultūras mantojuma dienas notiks no 7. septembra līdz 9. septembrim, tās veltītas vēsturiskajiem dārziem un parkiem, un tāpēc arī bērnu zīmējumu konkurss notiek ar devīzi „Uzzīmē vēsturisko dārzu vai parku!”

 

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija aicina pirmskolas vecuma bērnus un skolēnus vecumā līdz 12 gadiem (ieskaitot) uzzīmēt kādu no Latvijas vēsturiskajiem dārziem vai parkiem. Darba nosaukumā jāiekļauj norāde par objekta stilu, tapšanas laiku vai autoru. Zīmējumus jebkurā tehnikā līdz šī gada 8.oktobrim jāsūta uz Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju, adrese:

Mazā Pils iela 19, Rīgā, LV - 1050, ar norādi „Zīmējumu konkursam”.

 

Balva – iespēja piedalīties parku mākslai veltītā radošā nometnē-zīmēšanas plenērā vai ekskursijā uz kādu no Latvijas sakoptākajiem vēsturiskajiem parkiem.

Konkursu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Jau vairāk nekā 20 gadus ik rudeni Eiropas valstīs tiek rīkotas Kultūras mantojuma dienas. To mērķis ir modināt sabiedrības interesi un veidot izpratni par kultūrvēsturiskajām vērtībām. Latvijā Eiropas kultūras mantojuma dienu sarīkojumi notiek kopš 1995. gada. Šogad tie veltīti vēsturiskajiem dārziem un parkiem Latvijas laukos un pilsētās. Dārzi un parki Latvijas pilsētās un muižu kompleksos glabā kultūras stilu un laikmetu liecības, ir cilvēka radošā gara oriģinalitātes apliecinājums.        

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas

Informācijas centrs

tel. 7224519

www.mantojums.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv