Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 29.augusts  


Gada gaidītākais pasākums Cēsīs - „Jauniešu diena 2011” ir klāt!

1. Septembrī, plkst. 12:00 Maija parkā bērniem būs jautra pirātu ballīte, taču plkst. 19:00 Pils parkā pasākumā jauniešiem par lielisku atmosfēru gādās „El Mars”, „Brake The Norm”, „Franco Franco” u.c.

„Jauniešu diena” ir atkal klāt ar jauniem pārsteigumiem un pārbaudītām vērtībām! Jau 9. gadu pēc kārtas, pateicoties Jauniešu domei, gan bērni, gan jaunieši varēs sākt mācību gadu ar pamatīgu atpūtu visas dienas garumā.

Šogad,no plkst. 12:00 līdz 15:00 Bērnu parkā un Skeitparkā, ikviens mazais ķipars varēs iejusties pirāta lomā un parādīt savas spējas, izdomu un izveicību „jūras laupītāju” spēlēs un radošajās darbnīcās, kuras izpildot, iegūs balviņas.

No plkst. 19:00 līdz 23:00 varēs baudīt draudzīgu tējas dzeršanu un spēcīgu mūziku Cēsu pils dārzā. Šoreiz ar dzīvo mūziku priecēs tādi zināmi mūziķi, kā „Seat free”, „Break The Norm”, „Tonick”, „Franco Franco”, „Kozlovskis&Ruskis” un „El Mars”. Kā arī varēs atpūsties un spēlēt žiletonu „Čill” teltī, būs arī neparasts fotostūrītis, maizes cepšana, Cēsu Alus stafete, konkursi un arī , par godu Bērnu Zinātnes Centra Z(in)oo atklāšanai Cēsīs, laidīsim gaisā laternas.

Kā arī 18.00  norisināsies dievkalpojums Cēsu Sv. Jāņa baznīcā. Aicināti bērni, jaunieši, skolotāji, vecāki u.c. būt kopīgās pārdomās sākot jauno mācību gadu.

 

Visas Jauniešu dienas aktivitātes ir bez maksas!

Vairāk informācijas: jauniesudome.wordpress.com

Patiesi liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu Kultūras un Tūrisma centram, „Balonu pasaulei”, IK „Cēsu peintbola parkam", SIA "Wolf System", SIA „Karstais suns”, SIA „Rasmanis&Dankers”, „Allas un Vinetas Kārumlādei”, „DnB nord bankai”, IK„Aijas Kūkas”, A/S „Cēsu Alus”, „Cēsu radio”, z/s „Kliģēni”, „Cēsu maiznīcai”, SIA „Sporta ielai”, „Vidzemes tūrisma asociācijai”, SIA „KOM-AUTO”, SIA „Visual Media Group”, Annai Kupčei un portālam draugiem.lv.

 

Informāciju sagatavoja:                                                                                                      Santa Sudraba,                                                                                                                   Cēsu novada Jauniešu domes pārstāveAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv