Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.augusts  


Raidījumā „IELAS GARUMĀ” Cēsis- LTV1 kanālā jau šo sestdien

Latvijas TV1 radījumā „Ielas garumā” stāstam par  Rīgas ielu turpinājumu varēs skatīties jau sestdien, 15.septembrī plkst.18:30. Pārējie divi sižeti par Cēsīm būs oktobrī.


 „Sekojot tradīcijai, šovasar atkal izstaigājām Rīgas ielu kādā no Latvijas pilsētām. No kalna lejā, tad kalnā augšā līkumu līkumiem aizvijas Rīgas iela Cēsīs. Visa sava mūža garumā tā bijusi pilsētas dzīvākā iela, kur viss notiek. Tāpēc arī katram sastaptajam cēsniekam par ielu ir savs sakāmais, bet mēs salīdzinām teikto, cenšamies uztvert ielas ritmu un meklējam savdabīgo gan senās bildēs un mūsdienu absurda lugās, gan akā, kārumlādē, princešu namā un pagalmā, kur mīt zelta zirgs,” stāsta raidījuma „Ielas garumā” veidotāji.
 

"Ielas garumā" ir vēsturisks un reizē demokrātiski veidots dokumentāls seriāls, kura tapšanā piedalās uz ielas sastaptie cilvēki. Filmēšanas grupa no 7. līdz 10.augustam iepazina Cēsis stāstos. Par Cēsīm vēsturiskajos faktos savu artavu deva arī Cēsu muzeja speciālisti Dace Cepurīte un Tālis Vigo Pumpuriņš. Paldies arī visiem tiem cēsniekiem, kuri atsaucās aicinājumam stāstīt savus neparastos stāstus.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv