Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.augusts  


Bērnudārzā jauna nojume pateicoties vecāku entuziasmam, projektu konkursam un atbalstītājiem


2012.gada pavasarī izsludinātajā Nīderlandes fonda KNHM un Cēsu novada pašvaldības konkursā ”Sabiedrība ar dvēseli”, Cēsu pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestādes 6.grupas vecāku domubiedru grupa guva atbalstu jaunas āra nojumes celtniecībai.

Ar prieku vecāki atbalstīja iespēju pašu spēkiem nojaukt veco un uzcelt jaunu, stabilu un drošu āra nojumi saviem bērniem .

Lai nojumīti uzceltu saskaņā ar projektu, tad papildus  projektā piešķirtajiem Ls 556.- vajadzēja  piesaistīt divtik sponsoru līdzekļus.

PALDIES par atsaucību un atbalstu  SEB bankas Cēsu filiālei, SIA „Koks”’, SIA Altehs, SIA CEDS, SIA LEO, SIA KURMĪTIS, SIA BŪVPROJEKTS.

 

Īpašs paldies čaklajiem bērnu vecākiem !.

 Tveicīgajā jūlijā kopumā vairāk kā 200 stundu Gabriela, Linarda, Adrianas, Lotes un vēl citu bērnu vecāki ziedoja savu brīvo laiku un čakli jo čakli veica celtniecības darbus.

Nu nojume ir gatava, par to prieks un gandarījums visiem – vecākiem, iestādes un grupas darbiniekiem un, protams, bērniem.

 

 Māra Rozenberga

Cēsu pilsētas 4.pirmskolas izglītības iestādes vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv