Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.augusts  


Aicina uzņēmējus ziņot par pilsētas elektroapgādes problēmām

Cēsu pilsētā elektroenerģētikas sektorā lielākās problēmas uzņēmumiem sagādā sprieguma kvalitāte, proti, tā sauktie sprieguma “iekritumi” un īslaicīgi elektroenerģijas piegādes traucējumi. Nepietiekamas elektrības jaudas dēļ līdz šim ir bijušas ierobežotas iespējas attīstīt apjomīgu būvniecību un uzņēmējdarbību, augsti tehnoloģisku ražošanu, kā arī piesaistīt investorus.  Pārmērīgi dārgais elektrības papildus jaudas pieslēgums kavē attīstību uzņēmumiem, kas sekmīgi strādā vietējos un eksporta tirgos un gatavi augt tālāk, radot jaunas darba vietas. Katrs elektroenerģijas pārrāvums uzņēmumiem nes zaudējumus gan dīkstāves, gan bojāto tehnoloģiju dēļ.

 

Lai sāktu rīkoties un vērstos ar pilsētas elektroapgādes problēmām atbildīgajās iestādēs, Cēsu novada pašvaldība lūdz Jūsu uzņēmumu iesniegt informāciju par Jūsu uzņēmuma problēmām, kas saistītas ar elektroapgādes traucējumiem, pārrāvumiem, sprieguma „kritumiem”. Aicinām minēt problēmas periodiskumu (cik bieži), kādus zaudējumus Jums ir radījuši šie traucējumi, vai tas ir traucējis attīstīt kādu projektu, kādi elektroapgādes uzlabojumi ir nepieciešami Jūsu uzņēmumam  u.c. lietderīgu informāciju, kas pašvaldībai ļautu sagatavot pamatojumu iesniegšanai.

 

E-pasts: laine.madelane@dome.cesis.lv

Tālrunis: 64124702

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste

Laine MadelāneAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv