Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.septembris  


Darba kalendārs 29.septembris – 3.oktobris

Pirmdiena, 29.septembris

Cēsīs šonedēļ noslēdzies KNHM un Cēsu pilsētas domes rīkotais projektu konkurss „Idejas īstenojas”, kurā kopumā atbalstītas un realizētas 15 no 28 iesniegtajām idejām, katra piešķirto 1000 EUR apmērā. Ar foto materiāliem par žūrijas vizīti projektu novērtēšanas gaitā var uzzināt ielūkojoties Cēsu pilētas mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Fotogalerija.

 

Jaunās nedēļas rīts Cēsīs iesākas ar patīkamu vēsti – Cēsu Maija parkā mītošajam melno gulbīšu pārim Odīlijai un Zigfrīdam izšķīlies pirmais mazulis. Visu gulbju ģimeni uz ziemošanas mājām pārvedīs otrdien, 30.septembrī. Kur tālāk rūpēsies gan par pieaugušajiem gulbīšiem, gan īpašu uzmanību pievērsīs mazo gulšu veselīgai attīstībai, lai jau nākamajā pavasarī visa ģimene kopā var priecēt Maija parka apmeklētājus.

 

Otrdiena 30.septembris

 

Plkst.8.30 Attīstības komisijas sēde

 

Cēsīs notiek valsts mēroga konference par tēmu „Sociālais pedagogs kā resurss sociālajā darbā ar ģimenēm un bērniem pašvaldībā”, kurā piedalās sociālie pedagogi, pašvaldību vadītāji, sociālie darbinieki, izglītības iestāžu direktori un pašvaldības izglītības nodaļu vadītāji un darbinieki.

 

Plkst.17.00 Cēsu pilsētas domē notiks sabiedriskās apspriešanas informatīvā sanāksme par būvniecības ieceri Cēsis, Raiņa ielā 33

 

 

Trešdiena, 1.oktobris

Šodien atklāts Vidzemes Vēstures un tūrisma centra Apmeklētāju pieņemšamnas centrs

 

Ceturtdiena, 2.oktobris

Plkst. 14.00 Cēsu pilsētas domes sēde

 

Piektdiena, 3.oktobris

Plkst. 9.30 Vides padomes sēde

Plkst. 13.00 Būvvaldes sēdeAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv