Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.septembris  


Cēsu Izstāžu nama gleznošanas studija "Stallis" uzsāk jaunu sezonu

Cēsu Izstāžu nama gleznošanas studija „Stallis” uzsākot sezonu, aicina pievienoties jaunus dalībniekus.

 

Cēsu Izstāžu nama gleznošanas studija „Stallis” savu darbību uzsāka pagājušā gada novembrī un pēc vasaras atsāk nodarbības. Studiju vada akvareliste, mākslas maģistre un Latvijas Universitātes lektore Laila Balode. Paredzēts, ka nodarbības notiks pirmdienu vakaros Izstāžu namā.

 

Studijas vadītāja aicina ikvienu interesentu pievienoties gleznošanas studijai, jo tā ir lieliska iespēja apgūt akvareļtehnikas gleznošanas prasmes, mācīties uztvert un saprast mākslu. „Cēsu Izstāžu namā regulāri notiek profesionālās, augstākās klases mākslas pasākumi, un tā lieliska vide, kurā apgūt prasmi skatīties un izprast mākslu. Visu vizuālo mākslas veidu pamatā ir kompozīcija. Tās likumības ir vienādas gan interjerā, gan gleznā, gan datorgrafikā. Lekcijās un praktiskajās nodarbībās apgūsim teorētiski un izmēģināsim praktiski uzdevumus kompozīcijas veidošanai, krāsu mācības pamatus, skatīsim un analizēsim izstāžu ekspozīcijas un, protams, gleznosim un zīmēsim”, par studiju procesu stāsta Laila Balode.

Nākamā nodarbība 11.oktobrī plkst.17:00 Cēsu Izstāžu namā (Pils laukums 3)

Tālrunis uzziņai: 26175509 (Nata Livonska)

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64121815; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv