Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 29.oktobris  


Kopā mēs varam pateikt paldies!

 

Turpinot pagājušajā gadā ieviesto tradīciju – Sociālo darbinieku dienas atzīmēšanu - arī šogad Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” tiks godināti Aģentūras darbinieki, kas ikdienā darbojas sociālajā jomā.

 

Sociālo darbinieku diena Latvijā līdz šim nav plaši popularizēta. To gan nevarētu teikt par valstīm citviet Eiropas Savienībā un ārpus Eiropas kontinenta, kur sociālo darbinieku veikums tiek novērtēts nacionālā līmenī, jomas speciālistu kopīgos pasākumos, kas par spīti ikdienas emocionāli ne tik vienkāršajam darbam, plānoti atraktīvi un radoši. Piemēram, Singapūrā pagājušajā gadā Sociālo darbinieku dienas pasākuma dalībnieki kopīgi atskatījušies pilsētas sociālā darba vēsturē, izstrādājuši šai dienai īpašu logo, radījuši sienu gleznojumus un apkopojuši eksponātus izstādei, kas ļauj sabiedrībai tuvāk iepazīt sociālā darba specifiku, tādejādi veicinot izpratni un topošajiem studentiem kā vienu no alternatīvām popularizējot sociālā darba specialitāti.

 

Pilsētas un Jūsu vārdā paldies aģentūras darbiniekiem teiksim kā ik gadu -  novembra otrajā otrdienā, šogad - 11.novembrī, tādēļ, izvēloties „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras” darbinieku 2008 tieši Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs un arī tas noteiks, kuru sumināsim šogad. Lai to noskaidrotu, ir izveidota anketa, kas līdz 7.novembrim būs pieejama Cēsu pilsētas domes mājas lapā www.cesis.lv zem uzraksta „Kopā mēs varam pateikt PALDIES!”

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127794Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv