Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 29.oktobris  


Sociālā darba speciālisti iegūst zināšanas par aktuālām problēmām pusaudžu narkomānijas jomā

 

Cēsu  novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar profesionālās apmācības centru „Agenda” 26.oktobrī organizēja semināru „Aktuālās problēmas bērnu, pusaudžu un jauniešu narkomānijas jomā” sociālā darba speciālistiem un policijas darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.

 

Seminārs tika organizēts divās daļās. Semināra pirmajā daļā speciālistiem tika sniegta informācija medicīniskajos jautājumos par narkotisko vielu lietošanas pazīmēm, uzvedības traucējumiem un tika analizēts kāpēc pusaudži sāk lietot, un kā to apturēt.

Semināra otrajā daļā tika runāts par tiesiskajiem jautājumiem -  par neatļauto narkotisko vai psihotropo vielu iegādāšanos vai glabāšanu, kā arī par plānotajiem grozījumiem Krimināllikumā.

 

Semināra noslēgumā sociālie darbinieki atzina, ka ir ieguvuši praktisku pieredzi un speciālistu viedokli, kuru pielietot ikdienas darbā.

 

Semināru vadīja Rīgas domes Labklājības departamenta galvenā speciāliste – eksperte, praktizējoša narkoloģe - Tatjana Justa un Aldis Lieljuksis – zvērināts advokāts, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes docents, atvaļināts ģenerālis.

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pleševnika

Cēsu novada pašvaldības aģentūras

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv