Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.novembris  


Apbalvos labākos Latvijas ķīmijas un dabaszinātņu skolotājus

  Piektdien, 3. decembrī,  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē , notiks apspriede «Ķīmija kā prioritāte», kurā pulcēsies ķīmijas un dabaszinātņu skolotāji no visas Latvijas. Iecerēts, ka plkst. 11 fakultāte pateiksies skolotājiem par veiksmīgu un regulāru topošo ķīmijas studentu sagatavošanu, pasniedzot balvas.

Apbalvojumus saņems 13 ķīmijas un dabaszinātņu skolotāji no Rīgas, Jelgavas, Bauskas, Cēsīm, Rēzeknes, Jūrmalas, Kuldīgas, Iecavas, Viļāniem. Apbalvojumi tiks piešķirti to skolu skolotājiem, kuru absolventi regulāri izvēlas studēt ķīmiju, ķīmijas tehnoloģiju un materiālzinātni RTU. Apbalvojumu saņems arī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotājs Arnis Andersons.

Šāda veida MLĶF apbalvojums ķīmijas skolotājiem tiek piešķirts kopš 1999. gada. Tas darbojas kā sava veida stimuls – sagatavot pēc iespējas vairāk un labākus topošos ķīmijas un materiālzinātnes speciālistus, radīt skolēnos interesi par dabaszinībām.

Savukārt Emīlijas Gudrinieces balva šogad tiks pasniegta piekto reizi, un to par izcilu pedagoģisku sniegumu saņems Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolotāja Ināra Gaile, kura regulāri sagatavo topošos ķīmijas studentus.

Apspriedes laikā apsveikuma vārdus ķīmijas skolotājiem teiks MLĶF dekāns profesors Valdis Kokars. Ar priekšlasījumu «Iepakojums – atkritumi vai otrreizējās izejvielas. Pieredze 20 gados» uzstāsies AS «Latvijas Zaļais punkts» padomes priekšsēdētāja Undīne Būde. Savukārt ar priekšlasījumu «Oksidēšanās – reducēšanās reakcijas un tās pavadošie efekti» uzstāsies RTU Organiskās ķīmijas tehnoloģijas institūta direktors, «RTU Gada jaunais zinātnieks 2010» asociētais profesors Māris Turks.

Pēc apbalvojumu saņemšanas un priekšlasījumu noklausīšanās apspriedes dalībnieki brauks ekskursijā uz AS «PET Baltija» ražotni.

Skolotāju balvas sarūpēja RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, AS «Grindeks», Latvijas Organiskās sintēzes institūts, SIA «Sakret».

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egita Kancāne,

RTU Informācijas centra korespondente

Tālr.: 6 7089455, 2 6430230Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv