Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 29.novembris  


1.decembrī tiek paziņoti bērnu zīmējumu konkursa „MANA LATVIJA” uzvarētāji

Ir noslēdzies bērnu zīmējumu konkurss „Mana Latvija” un uzvarētāju apbalvošana notiks 1.decembrī plkst.17:00 Izstāžu namā.

 

Konkurss noslēdzies un astoņi labākie darbi ar konkursa organizatora – Latvijas suvenīru veidotāja NicePlace – gādību pārtop pastkartēs. Kuri būs uzvarētāji, tas lai paliek pārsteigums, tāpēc uz pasākumu aicināti visi bērni, kuri piedalījās radošajās darbnīcās un konkursā! Bez veicināšanas balvām nepaliks neviens!

 

Jau ziņots, ka oktobra skolēnu brīvdienās norisinājās radošās zīmēšanas darbnīcas, kurās piedalījās 90 bērni no dažādām skolām. Bērnu darbi startēja konkursā „Mana Latvija” un līdztekus portāla DELFI, Rīgas un Cēsu izstāžu apmeklētājiem bērnu darbus vērtēja arī žūrija, kuras sastāvā bija Cēsu pilsētas mērs Gints Šķenders, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja direktors Arnis Radiņš un NicePlace māksliniece Zane Ernštreite. Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers savu vērtējumu par bērnu darbiem jau izteica, un bērnu zīmējumu izstādes atklāšanā 18.novembrī speciālas balvas no prezidenta saņēma četri dalībnieki.

 

Uz tikšanos 1.decembrī plkst.17:00 Izstāžu namā (kur norisinājās zīmēšanas darbnīcas)!

 

Tālrunis uzziņai: 28342115;28318318 (Daiga Janševska)

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv