Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 30.janvāris  


Uzvaru birums nedēļas nogalē

Uzvaru birums nedēļas nogalē

 

   Cēsu vadošās komandas aizvadītās nedēļas nogalē aizvadīja veiksmīgas spēles un izcīnīja svarīgas uzvaras.

  Latvijas basketbola līgas spēlē „Cēsis/Remarks” vīri ar 81 : 75 pārspēja spēcīgo „LSPA/VEF”.  Mūsējie labi sāka maču un pēc pirmajām divām ceturtdaļām iekrāja 11 punktu pārsvaru. Spēles otrajā pusē rīdzinieki centās sadeldēt rezultāta starpību, taču cēsnieki ar agresīvu spēli aizsardzībā un  precīziem uzbrukumiem, nosargāja uzvaru. Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” spēlētāji bija Gundars Rauza 21, Ivo Pūce 18 un Sergejs  Kiseļovs -16 punkti. Zem groziem lieliski cīnījās Einārs Bučs un Mārtiņš Knostenbergs.

  Nākošo spēli cēsnieki aizvadīs izbraukumā 31.janvārī ar „Kursa MRU”.

 

  Florbola komanda „Cēsis/Lekrings” iepriecināja savus līdzjutējus sagraujot „FK Rīga” pretiniekus ar 20 : 2 ( 4:0; 8:1; 8:1), kas ir iespaidīgākā uzvara komandas vēsturē.

    Rezultatīvākie spēlētāji šajā mačā bija Jānis Freivalds, Andris Malkavs, Mārtiņš Jarohovičs.

 

   Volejbolisti „Cēsis/Cēsu alus”  SCHENKER līgas spēlē ar 3 : 1 pārspēja principiālos pretiniekus „ SK Babīte”. Pēc šīs uzvaras cēsniekiem ir stabila 9.vieta līgā un, lai pakāptos turnīra tabulā augstāk, šonedēļ mājas spēlē noteikti jāpārspēj vēl viens principiāls pretinieks „Elvi/Kuldīga”.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv