Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.janvāris  


Cēsu volejbolisti dodas uz Igauniju

Šodien "Cēsu alus" volejbola komanda dodas uz Igauniju, kur rīt un parīt aizvadīs SCHENKER līgas spēles - ceturtdien mūsējiem pretī stāsies VK "Viru" komanda, bet piektdien - "Tartu Pere Leib". Pēc pagājušās nedēļas nogales mūsējie ir pakāpušies no 9.uz 7.vietu SCHENKER līgas turnīra tabulā un šajā nedēļā būtu nepieciešams nostiprināt savas pozīcijas play-off zonā (labāko 8 komandu skaitā).

 

Vīru komanda šobrīd atdodas 12.vietā SCHENKER līgas turnīra tabulā, tomēr pēdējā laikā ir būtiski pastiprinājusi sastāvu un izcīnījusi 2 uzvaras pēdējās 2 spēlēs. Pirmajā aplī Cēsīs mūsējie bija pārāki ar 3:1.   

 

Tartu komanda ir viena no līgas favorītēm ar 2 Somijas spēlētājiem un 3 Igaunijas izlases dalībniekiem. Pirmajā aplī mūsējie piekāpās ar 1:3.   

 

Cēsu komandā lieliski ir iejuties Nils Dauburs, kas pēdējās divās cīņās bija rezultatīvākais ar 19 un 24 punktiem.  

 

 

Informāciju sagatavoja 

Kaspars Timermanis

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv