Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.janvāris  


Cēsīs taps Vidzemes Mūzikas un kultūras centrs

Cēsu pilsētas dome 24. janvāra sēdē nolēma lūgt aizņēmumu no Valsts kases LVL 286 600.00 (divi simti astoņdesmit seši tūkstoši seši simti lati) ar Valsts kases noteikto procentu likmi Vidzemes Mūzikas un kultūras centra rekonstrukcijas būvprojekta izstrādei Raunas ielā 12, Cēsīs.

 

Paredzēts, ka Vidzemes daudzfunkcionālais centrs nodrošinās profesionālās mākslas pieejamību un auditoriju attīstošas kultūrizglītības programmas Vidzemes reģionā. Tajā būs izvietota reģionālā akustiskā koncertzāle 800 vietām, kas piemērota arī konferenču norisei; A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola un mēģinājumu telpas Vidzemes kamerorķestrim un koriem; būs izveidota publiski pieejama mūzikas bibliotēka, kā arī semināru, izstāžu telpas un kafejnīca.

 

Ēkā paredzēts izvietot arī jaunizveidoto Cēsu novada kultūras pārvaldi, kas plānos un koordinēs kultūras norises Cēsu novadā.

 

Kopējās projekta izmaksas veido 436 600 LVL, pārējo nepieciešamo summu būvprojekta izstrādei līdzfinansēs LR Kultūras ministrija.

 

Aizņēmuma atmaksu plānots sākt 2009. gada septembrī, bet atdot līdz 2020. gadam. Dome aizņēmuma atmaksu garantē ar pašvaldības budžetu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv