Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 30.janvāris  


Izveidota Cēsu novada vēlēšanu komisija

Cēsu pilsētas domē 29.janvārī uz otro kopsapulci sanāca jaunizveidojamā Cēsu novada - Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona Vaives pagasta padomes - deputāti, lai apstiprinātu Cēsu novada vēlēšanu komisijas sastāvu.

 

2009.gada Cēsu novada vēlēšanu komisijā ievēlēti: Ābols Aivars, Gulbis Ainārs, Jemeļjanovs Viktors, Kalniņa Ilze, Lindermane Lana, Mikāls Andris, Ratnika Sandra, Zaļaiskalna Glorija un Zariņa Dace.

 

Jau ziņots, ka pirmajā kopsapulcē 22.janvārī deputāti vienojās par nepieciešamību veidot vēlēšanu komisiju deviņu locekļu sastāvā. Kandidāti varēja pieteikties Cēsu pilsētas domē un Vaives pagasta padomē līdz 28.janvāra plkst.17.00, atbildoši likuma prasībām. Kā vēsta pašvaldību apkopotā informācija, kopā saņemti 23 pieteikumi no Cēsīm, Veselavas, Vaives un Līgatnes. Ne pret vienu no kandidātiem netika reģistrēti pārkāpumi, kā arī neviens no kandidātiem nav iesniedzis nekādas pretenzijas.

 

Vēlēšanu komisijas sastāvu veido cilvēki ar iepriekšēju pieredzi vēlēšanu komisijas darbā, kā arī tie, kam ir juridiskā augstākā izglītība. Deputāti balsoja aizklāti.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv