Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 30.janvāris  


4.februārī Izstāžu namā animācijas filma bērniem "MUMINI.KOMĒTA NĀK".

Turpinās animāciju filmu demonstrēšana bērniem Cēsu Izstāžu namā!

4.februārī plkst.12.00 Izstāžu namā animācijas filma "MUMINI.KOMĒTA NĀK". Aizraujošs un sirsnīgs stāsts par trollīti Muminu, kurš nolēmis izglābt Muminu ieleju no komētas.

 

FILMAS ĪSS SIŽETA IZKLĀSTS

Kādu dienu trollītis Mumins apjauš, ka Muminu ielejā notiek kaut kas dīvains – viss ir kļuvis pelēks. Ne tikai debesis un upe, bet arī koki, zeme, un pat Muminu māja! Trollītis Mumins dodas pie gudrā Muskrata, lai noskaidrotu, vai viņš zina, kas notiek. Muskrats paziņo, ka tā parasti notiek pirms zeme sastopas ar briesmīgo likteni, kas nāk no debesīm… Ar Mumintēta palīdzību un draugu līdzdalību trollītis Mumins uzmeistaro visu laiku labāko plostu, lai dotos aizraujošā ceļojumā uz observatoriju. Viedajiem profesoriem vajadzētu zināt kas šīs ir par briesmām! Ceļš nav viegls. Drosmīgie ceļotāji, trollītis Mumins, Snifs un Snufkins sastopas ar dažādiem šķēršļiem un satop jaunus un arī vecus draugus. Viņi nokļūst līdz observatorijai, kur profesori izrēķina, ka līdz brīdim, kad komēta ietrieksies zemē palikušas vairs tikai četras dienas, četrās stundas, četras minūtes un 44 sekundes. Varbūt 4 sekundes vēlāk. Ir laiks doties mājās cik ātri vien iespējams. Vai viņi paspēs visus izglābt laikā?

 

 

Biļetes cena Ls 1,-

Iepriekšpārdošana Izstāžu namāAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv