Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 23.februāris   Vārda dienu svin: Haralds, Almants
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 30.marts  


Cēsu pašvaldības policisti saņem pateicības

Šodien, 30.martā Cēsu pašvaldības policisti saņēma pateicības no Cēsu rajona Valsts policijas pārvaldes vadības.

 

Par veiksmīgu sadarbību automašīnu aizdzinēju aizturēšanā Cēsu rajona Valsts policijas priekšnieks Jānis Kalniņš un Kārtības policijas priekšnieks Jānis Goba pasniedza pateicības Cēsu pašvaldības policistiem Kasparam Blaumanim un Jurijam Ņesonovam.

 

„Valsts un pašvaldības policiju sadarbība Cēsīs vienmēr ir bijusi veiksmīga. Pašvaldības policistu operatīvā rīcība pagājušajā nedēļā, kad kopīgi aizturējām automašīnas aizdzinējus, bija apliecinājums tam, ka sadarbojoties valsts un pašvaldības policistiem, ir iespējams ātri un veiksmīgi novērt likumpārkāpumus un noķert pārkāpējus,” atzinīgi novērtēja Jānis Kalniņš.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pašvaldības policisti un Valsts policijas kārtības policisti ikdienā dodas kopējās patruļās pa pilsētu un veiksmīgas sadarbības rezultātā operatīvi reaģē uz likumpārkāpumiem.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv