Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.marts  


4. aprīlī plkst. 18.00 CATA Kultūras Namā Dukuru ģimene koncertā “TE NU MĒS ESAM”.

Dukuru ģimenes dāvana Cēsniekiem!!!!

Akcija- 1.aprīlī biļetes iegādājamas tikai par 2 latiem.
Labā ziņa - tikai vienu dienu, 1.aprīlī, noritēs īpaša akcija - biļetes uz šo koncertu iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv būs pieejamas tikai par 2 latiem.4. aprīlī plkst. 18.00 CATA Kultūras Namā Dukuru ģimene koncertā “TE NU MĒS ESAM”.

Dukuru ģimene 4. aprīlī sniegs koncertu savā dzimtajā pusē - Cēsīs. Uzstāšanās solās būt īpaši aizkustinoša, jo tikai šajā tūres koncertā gaidāms īpašs pārsteigums - Dukuriem piebiedrosies Igo. 

Dukuru ģimenei ir daudz kopīga ar Igo - viņus vieno ne vien draudzības saites, bet arī profesionāla sadarbība, jo Dukuru tēvs Edijs jau daudzus gadus ir Igo pavadošās grupas basģitārists. Kopš Dukuru kopīgas muzicēšanas sākuma televīzijas šovā "Latvijas dziedošās ģimenes" Igo rūpīgi sekojis līdzi viņu skatuves gaitām. Šoreiz viņš savu atbalstu izteiks koncertā. Un kur gan citur, ja ne Dukuru dzimtajā pusē Cēsīs. 

Šis koncerts būs arī dāvana visiem Dukuru novadniekiem, kas atbalstīja ģimeni gan televīzijas šova laikā, gan turpina to darīt tagad, kad Dukuri pieteikuši sevi kā stabilu muzikālu kolektīvu. 

Koncertā skanēs visas pazīstamākās Dukuru dziesmas - gan oriģinālkompozīcijas, gan versijas par populārām popmūzikas un rokmūzikas tēmām. Protams, koncertā būs iespēja dzirdēt arī Dukuru jaunākos singlus "Here We Are" un versiju par Raimonda Paula populāro dziesmu "Ai dundur". 

Igo repertuārs gan pagaidām paliek noslēpumā tīts, jo savādāk tas nebūtu pārsteigums. Zināms vien tas, ka Igo vairākas dziesmas izpildīs kopā ar Dukuriem, kā arī dziedās dažas savas dziesmas. īpaši aizraujošu šo notikumu dara tas, ka šī būs vienīgā tuvākajā laikā redzēt Igo un Dukuru muzikālo savienību.

Biļetes cena: Ls 3, 4, 5
Biļetes : biļešu paradīzes kasēs
www.bilesuparadize.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv