Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 30.marts  


Cēsu novada jaunieši devušies apmaiņas projektā uz Slovākiju

No 29.marta līdz 10.aprīlim astoņi Cēsu novada jaunieši piedalās apmaiņas projektā Slovākijā, Jaunatnes organizācijā Obcianske Zdruzenie Zaziar. Projektu finansē Eiropas Savienības programma „Jaunatne darbībā ”. Projektā „What is life of youth about?”  jaunieši ar saviem vienaudžiem (17-23 gadi) no citām Eiropas valstīm, diskutēs par dzīves vērtībām un pašrealizācijas iespējām.

Nodarbībās tiks aktualizēti jauniešiem nozīmīgi jautājumi saistībā ar tādām dzīves jomām kā darbs, izglītība, ģimene, brīvais laiks u.c.

Ja esi vecumā no 18 līdz 25.... gadiem un ir vēlēšanās iesaistīties ES projektos, un tev ir idejas, kuras vēlies realizēt, interesējies Cēsu Pieaugušo izglītības centrā cpic@apollo.lv; tel. 64124981Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv