Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 30.aprīlis  


Veiksmīga prakse bērna audzināšanā - Cēsīs

Rīt, 30.aprīlī Cesis apmeklēs Jēkabpils skolu direktoru vietnieki audzināšanas darbā, lai klātienē novērtētu inovatīvo bērnu audzināšanu Cēsīs.

 

Delegācija savu viesošanos Cēsīs sāks ar Cēsu 2.pamatskolas apmeklējumu un tikšanos ar skolas direktoru Ojāru Bicānu un vietniecēm audzināšanas darbā Vitu Golubovu un Lailu Meluškāni. Skola savas durvis vēra 2006.gadā un ir aprīkota ar augstas kvalitātes tehnoloģijām mācību procesa uzlabošanai.

 

Lai novērtētu bērna audzināšanas veiksmīgo praksi, viesi apmeklēs arī 2007.gada nogalē atklāto Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru, tiksies ar centra direktori Diānu Briedi un iepazīsies ar dažādu praktisku nodarbību nepieciešamību bērnu un jauniešu sekmīgā izglītošanā. Centrs ir īpašs ar to, ka praktiskā veidā tiek iegūtas noderīgas zināšanas par bērniem un jauniešiem aktuālām tēmām - veselība, drošība, ieradumi, dzīvesveids u.c.

 

Vēlāk Jēkabpils izglītības darbinieki vēsturnieka Daumanta Vasmaņa vadībā izstaigās Cēsu pilsētu, iepazīstot to skatījumā „Cēsis vakar un šodien”.

 

Cēsis regulāri viesojas kādas Latvijas pilsētas dažādu nozaru pārstāvji, visbiežāk tie bijuši izglītības nozares darbinieki. 2007. gadā Cēsīm piešķīra bērniem draudzības pilsētas statusu.  

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64121677; 26469249

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv